• +38 (095) 884-20-35 | +38 (044) 331-25-41 | clin_trial@ukr.net | office@garant-pharma.com

Туристичне страхування

Страхова компанія «Гарант-Фармамед», в рамках партнерської програми із Страховою компанією «Арсенал Страхування», пропонує страхування виїжджаючих за кордон.

Туристична страховка врятує вас від витрат на медичне обслуговування за кордоном та покриє витрати на лікування, в тому числі на СOVID-19.

Якщо станеться страховий випадок, буде організовано та оплачено допомогу, у вас буде зв’язок 24/7. Якщо вам потрібно буде самостійно оплатити медичну допомогу, зберіть всі документи, що підтверджують ваші витрати та вони будуть відшкодовані.

Важливо! Купити туристичну страховку можливо тільки, якщо ви знаходитесь на території України.

Основний пакет страховки для подорожей включає в себе медичні витрати на стаціонарну та амбулаторну допомогу, включаючи медикаменти, в межах обраної страхової суми. Також, доступні додаткові опції на ваш вибір.

Термін дії договору туристичного страхування може складати від 1 до 365 календарних днів.

Опція «Мультивіза» дозволить користуватися страховим покриттям при багаторазовому перетині кордону України протягом терміну дії договору, в межах обраної географічної зони.

Договори випускаються в електронній формі. Все, що необхідно, роздрукувати візуальну форму, отриману на електронну пошту.

Щоб придбати договір туристичного страхування необхідні дані паспорту для виїзду за кордон.

Страхова компанія «Гарант-Фармамед» подбає про Ваше життя та здоров’я!